Nieuw product

Dual LC LC Fiber Patch Cord Jumperkabel MM Duplex Multi Mode Optic voor Netwerk 1 m/3ft 3 m/10ft 5 m/16ft 10 m 15 m/30ft 20 m/60ft

999 items

€4.67

-11%

€5.30


Dual LC LC Fiber Patch Cord Jumperkabel MM Duplex Multi Mode Optic voor Netwerk
Connectors: LC
Core: Multi Mode
dichtheid: Duplex
afwerking/Size: PC Polish
toepassing:
signaaloverdracht en datatransmissie
telecommunicatienetwerk, lokale netwerk (LAN), grootstedelijke gebied netwerken, glasvezel communicatie systemen
glasvezel testapparatuur/instrumentatie
optische vezel CATV (kabel televisie), glasvezel sensoren
glasvezel-breedband-home, FTTH fiber om de home
glasvezel patch panelen, rack en muur mount glasvezel bedrading unit

  • Kabellengte: 1m, 3m, 5m, 10m, 15m, 20m
  • Merknaam: CY
  • Pakket: Ja
  • Modelnummer: UT-006
  • Type: Parallelle kabels
  • Productstatus: Voorraad
  • Soort Unit: stuk
  • Gewicht Pakket: 0.12kg (0.26lb.)
  • Afmeting Pakket: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

Tags: Goedkoop Dual LC LC Fiber Patch Cord Jumperkabel MM Duplex Multi Mode Optic voor Netwerk 1 m/3ft 3 m/10ft 5 m/16ft 10 m 15 m/30ft 20 m/60ft, Hoge Kwaliteit Dual LC LC Fiber Patch Cord Jumperkabel MM Duplex Multi Mode Optic voor Netwerk 1 m/3ft 3 m/10ft 5 m/16ft 10 m 15 m/30ft 20 m/60ft, Chinese Computer Kabels & Connectoren Leveranciers.

Schrijf uw recensie

Dual LC LC Fiber Patch Cord Jumperkabel MM Duplex Multi Mode Optic voor Netwerk 1 m/3ft 3 m/10ft 5 m/16ft 10 m 15 m/30ft 20 m/60ft

Dual LC LC Fiber Patch Cord Jumperkabel MM Duplex Multi Mode Optic voor Netwerk 1 m/3ft 3 m/10ft 5 m/16ft 10 m 15 m/30ft 20 m/60ft

Schrijf uw recensie

Gerelateerde producten